BİZ KİMİZ

Biz Kimiz

Biz tamamen Güvenlik sistemlerine kendini adamış bir ekibiz. Bizim için inovasyon sadece bir slogan değildir. Yeni teknolojiler ve yeni ürünler için; güvenlik sistemleri pazarını sürekli kontrol ediyoruz. Daha sonra, sadece en iyi ürünü elde etmek için ürünleri kendi tesislerimizde test ederek testlerde başarılı olmuş ürünleri sizlere öneriyoruz.

Şirket Profili

Merkezi Kocaeli’nde bulunan 2N, Elektronik Güvenlik sistemleri sektöründe 2014’ten bu yana Kocaeli bölgesinde lider konumdadır. Kocaeli’ndeki merkezi ile Marmara bölgesinde yaygın hizmet ağına sahiptir. Tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel, maksimum verimliliği sağlayacak çözümler sunar. Firmamız Elektronik Güvenlik sistemleri alanında faaliyete başladığı günden beri hayata geçirdiği binden fazla uygulama ile sürdürülebilir şekilde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Yenilikçi güvenlik çözümleri - ICT (Bilgi ve İletişim Teknolojisi)

  • 01 Müşterilerimizle işbirliği içinde, her bir müşterinin bireysel ihtiyaçlarına en uygun şekilde uyarlanmış özel güvenlik çözümleri planlıyor ve tasarlıyoruz.
  • 02 Ürünlerimizin her zaman kullanıcı dostu olma, işlevsellik, kalite, verimlilik ve fiyat / performans oranı gereksinimlerini karşılamasını sağlıyoruz.
  • 03 Motive ve yüksek nitelikli ekibimizin hedefi, müşterilerimizin beklentilerini daima en iyi şekilde karşılamaktır.
  • 04 Sunduğumuz sistemlerin hızlı ve profesyonel bir şekilde uygulanmasının yanı sıra düzenli ve profesyonel bakımla da kişisel olarak ilgileniyoruz.
  • 05 Ayrıca, teknik sorular için müşteri hizmetlerimiz haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

BİZ FARKLIYIZ!

Biz tamamen güvenliğe kendini adamış bir ekibiz. Bizim için inovasyon sadece bir slogan değildir. Yeni teknolojiler ve yeni ürünler için, özellikle Uzak Doğu'daki pazarları sürekli kontrol ediyoruz. Sonrasında sadece en iyisini elde etmenizi sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Kalite

Makul bir fiyata en yüksek kaliteyi sunuyoruz.

Basit, esnek ve verimli

Esnek ve verimli bir ekip olarak çalışıyoruz. Bu, en yüksek verimliliği elde etmemizi sağlamaktadır.

En son teknolojiler

Pazarı sürekli analiz ediyor ve her zaman yeni ürün ve teknolojiler arıyoruz.