FİBER OPTİK SİSTEMLER

Fiber Optik Sistemler

Fiber Optik sistem kablolarının sonlandırılması UTP kablolardan farklılık göstermektedir. 

Bu yüzden herhangi bir fiber optik sisteml altyapınızda sonlandırma işlemi yaptırmak istiyorsanız, bunun için fiber optik kablolar üzerinde uzmanlaşmış olan firmaları tercih etmeniz önemlidir.

FusionSplicer sistemiyle sonlandırılan fiber optik kabloların iletişim ortamlarına dönüşüp, sağlıklı olarak işlemlerini sürdürüp sürdürmediğini OTDR Test cihazı ile firmamız tarafından testleri yapılmaktadır.

Kurumunuzun alt yapısına uygun Fiber-Optic Kablolama ve Noktadan Noktaya Erişim Hizmetleri sayesinde firmamız yıllardan bu yana deneyimli mühendis ve tekniker kadrosuyla hizmet vermekteyiz.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken, fiber optik kabloların yeni nesil teknoloji ile birleşiminden ortaya çıkan performans en iyi şekilde maksimize edilmiş şekilde çalışması sağlanır.

Özellikle uzun mesafe kablolama hizmetlerinde UTP kablolar yetersiz kalırken, fiber optik kablolar dış ortamdan etkilenmeyerek sağlıklı aktarım yapabilen tek kablo türüdür

Fakat, planlama yapılmadan ve alt yapı gereksinimleri belirlenmeden başlatılan fiber optik kablolama çok kısa süre içerisinde sisteminizin verimsiz çalışmasını sağlayacaktır. 

Bu yüzden fiber optik hizmetleri üzerine deneyimli firmamızla çalışmanız firmanız için en iyisi olacaktır.